my wreck this journal


Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką książki "Zniszcz ten dziennik". Myślałam nad kupnem już angielskiej wersji, ale kiedy pojawiła się polska, zdałam sobie sprawę z mojego poziomu języka angielskiego i zmieniłam zdanie. Mam zamiar kupić jeszcze "Mess" tej samej autorki. 

Pokażę Wam moje prace. Niestety nie mam zbytnio talentu, ale chciałam Was trochę zainspirować i usłyszeć co sądzicie. 

Macie Zniszcz ten dziennik? Dużo już zrobiliście?


Za dwa dni wigilia Bożego Narodzenia! Też nie możecie się doczekać?

christmas in school


Niedawno u mnie w szkole była wigilia klasowa. Zrobiłam sałatkę, ktoś przyniósł mandarynki, ciastka, czyjaś mama zrobiła pierogi. Było wspaniale. Oczywiście wcześniej robiliśmy losowanie i kupowaliśmy sobie prezenty. Dostałam Zniszcz ten dziennik (bardzo oryginalnie, nie powiem). Koledze kupiłam książkę, o którą prosił. Do tego zrobiłam dla przyjaciółki ramkę z naszym zdjęciem. Była zachwycona. 

Następnego dnia miała miejsce wigilia na zajęciach tanecznych (Krajkach). Niestety troszkę się spóźniłam, bo zapomniałam kluczy od domu i czekałam na kogoś kto wróci do domu. Tu kupiłam dla koleżanki (Karoliny) różne rzeczy z Tigera: ogrzewacz do rąk, długopis wyglądający jak kaktus i inne drobne rzeczy. Dostałam W śnieżną noc.Raczej nie będę tu już pisać przed Bożym Narodzeniem, więc 
życzę Wam wesołych świąt!

xmas is coming

Untitled | via Tumblr

Cześć wszystkim! 
Jeszcze tylko parę dni  święta. Myślę, że za bardzo Was już w szkole nie męczą. Ja mam dziś ostatnią w tym roku kartkówkę (z fizyki, ugh), trzymajcie kciuki! Niedługo też wigilia klasowa. Niektórzy kupowali sobie prezenty już w mikołajki, ale w naszej szkole robimy to w końcowe dni grudnia. 

Nie mogę się doczekać świąt!
Kocham dawać rodzinie prezenty, jeść wigilijne potrawy i spotykać się z rodziną. Atmosfera jest przecudowna. Ja spędzam wtedy czas z najmłodszymi, bo mam trzy siedmioletnie kuzynki, którym trzeba jakoś umilić oczekiwanie na Mikołaja.


Wy też nie możecie się się doczekać świąt (choć w sumie ten rok bardzo szybko zleciał)? 
Co dostaliście na wigilii klasowej/klasowych mikołajkach?

Xmas cookie

More christmas edits


add a caption


Want it al

Christmas


sad songs


Każdy ma chyba takie dni kiedy jest mu tak szaro. I to nie dlatego, że na dworze ciemno o siódmej rano, nie dlatego, że horyzont spowija mgła, ale tak jakoś w duszy, głęboko w środku. Wtedy chce się siedzieć w pokoju pod kocem/kołdrą z gorącą czekoladą, ulubioną książką lub słuchając ulubionej muzyki. Ale jak słuchać Problem Ariany Grande, I've got that power z Justinem Bieberem, jak nastrój raczej nie wskazuje na to, że "mamy tą moc". Wtedy przydają się piosenki z mojej listy, którą zaraz Wam przedstawię.A Wy czego słuchacie gdy macie doła? Piszcie w komentarzach, a ja postaram się dodać Wasze piosenki do listy.

Wasze piosenki:
Margaret - Too little of love (od Aleksandry)
Alphaville - Forever young (od Mai)
Ed Sheeran (od Agaty)